Dzień 23 czerwca 2023 r. świętowaliśmy podwójnie, ponieważ Dzień Ojca zbiegł się z zakończeniem roku szkolnego.
   Uroczysty apel rozpoczęła dyrektor szkoły Pani Laura Kornaś. W swoim wystąpieniu podsumowała najważniejsze wydarzenia mijającego roku szkolnego, podziękowała rodzicom i uczniom za zaangażowanie i współpracę. Następnie wystąpili uczniowie klasy pierwszej i drugiej. W swoich wierszach i piosenkach pożegnali szkołę i powitali wakacje.

   W drugiej części wystąpili przyszli pierwszoklasiści z grupy Sówek. Pożegnali przedszkole, swoich Kolegów i Panie. Otrzymali z rąk Pani Dyrektor i Wychowawczyni piękne, pamiątkowe dyplomy i pamiątkowe lektury. Po apelu wszyscy udali się do klas, aby odebrać świadectwa i książki zakupione przez Radę Rodziców.
     W radosnym nastroju udaliśmy się na Mszę Świętą, po czym oficjalnie rozpoczęły się wakacje 2023 r.