Dnia 10 maja w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Recytatorski ,,Wiosna w poezji dziecięcej”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 1-3. Zadaniem uczestników była recytacja dowolnego wiersza o tematyce wiosennej.

Komisja konkursowa oceniała recytację biorąc pod uwagę następujące kryteria: dobór tekstu, czyli zgodność z tematem, jego pamięciowe opanowanie, interpretację tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Dzieci oceniało jury w składzie: Pani Elżbieta Marek, Pani Urszula Wołek i Pani Marzena Kozioł. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Jury miało ogromne trudności z wyłonieniem laureatów. I tak po naradach wyłoniono następujące miejsca i wyróżnienia.

I Miejsce: Barbara Szarek, Michał Stańczyk
II Miejsce: Aleksandra Warzecha, Aleksandra Koman
III Miejsce: Alicja Kulawik, Jakub Kulawik
Wyróżnienia: Emilia Kosobucka, Iga Sobczyk, Alicja Warzecha, Magdalena Placek,

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

Ponadto wyrażamy ogromną wdzięczność SPONSOROM, którzy wsparli nasz konkurs poprzez przekazanie nagród rzeczowych oraz wsparcie finansowe.
NASI SPONSORZY:
- Urząd Gminy Spytkowice
- De Heus Spytkowice
- Sklep papierniczo – zabawkowy MAX Mazur Spytkowice
- ,, Dąb” Sklep Wielobranżowy Spytkowice
- Księgarnia Tuliszków
- Ksiegarnia Exlibris Wadowice
- ,,Lajkonik” Skawina