Któż nie czeka na świętego Mikołaja? Na pewno wszyscy, chociaż twierdzą, że w niego nie wierzą. Do naszej szkoły przyszedł 6 grudnia i wszystkich bardzo ucieszył.  Spotkał się z uczniami klas 1-3, którzy powitali Go piękną piosenką.  W tym roku święty Mikołaj zachwycił nas strojem i piękną brodą, a zanim wręczył upominki to rozmawiał z dziećmi i pytał czy były grzeczne zachęcając ich do czynienia dobra.

Otrzymane upominki bardzo się podobały, a  wizyta tak zacnego gościa sprawiła, że dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu, a spotkanie zapewne na długo pozostanie w pamięci dzieci. Święty Mikołaj obiecał również, że odwiedzi naszą szkołę w przyszłym roku o ile wszyscy będą grzeczni!

DZIĘKUJEMY CI, ŚWIĘTY MIKOŁAJU!!!