29 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Spytkowicach odbyły się tradycyjne „Andrzejki”. Z tej okazji dzieci z Przedszkola oraz uczniowie klas 1-3 wzięli udział w interaktywnym pokazie iluzji Magic Show. Dzieci mogły czynnie uczestniczyć i doświadczyć osobiście, jak w magiczny sposób chusty zmieniają kolory, rurki łączą się w całość czy też przedmioty pojawiają się i znikają. Wszyscy mali widzowie byli pod dużym wrażeniem.

Kolejną zaplanowaną atrakcją w tym dniu była zabawa andrzejkowa, podczas której uczniowie wspólnie tańczyli i brali udział w zabawach. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb i lania wosku przez dziurkę od klucza, radości nie było końca. Teraz nadchodzi czas Adwentu – wyczekiwania na Boże Narodzenie.