Radośnie było w przedszkolu..21 marca był dniem wyjątkowym dla naszych uczniów oraz przedszkolaków. Wspólnie świętowaliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Pomimo deszczowej aury wybraliśmy się na spacer, aby powitać nową porę roku.

Zabraliśmy ze sobą pięknie przystrojony gaik oraz instrumenty muzyczne. Dla dzieci był to wyjątkowy spacer, ponieważ różnił się od wszystkich innych. Przy dźwiękach instrumentów, ze śpiewem na ustach szukaliśmy kolejnych oznak wiosny.
Podziwialiśmy krokusy, przebiśniegi oraz bazie. Dzień ten był szczególny, gdyż obchodziliśmy wtedy również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.
Przedszkolaki, uczniowie klas I i II oraz nauczyciele założyli w związku z tym świętem kolorowe skarpety. W ten sposób okazaliśmy solidarność z osobami z Zespołem Downa.