Karnawał to tradycja przepełniona muzyką i zabawą dlatego też w naszych oddziałach przedszkolnych zorganizowaliśmy bal karnawałowy. Rodzice przygotowali dla swoich pociech piękne i barwne stroje.

W tym dniu dzieci przebrały się za różnych bohaterów bajek, baśni bądź za ulubione zwierzęta. Były niezliczone księżniczki, kowboje, królewny, jednorożce, wróżki, Batmani, Spidermani, myszki, misie, kotki, dinozaury, policjanci oraz inne postacie z kreskówek, ulubionych bajek czy też gier komputerowych. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach, tańcząc przy skocznej muzyce. Udaną zabawę dopełnił słodki poczęstunek.

Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń, bo „jak co roku w karnawale, wszyscy bawią się wspaniale”.