22 czerwca 2023 r. przeżyliśmy w szkole wspaniały dzień. W bardzo nietypowy sposób powitaliśmy pierwszy dzień lata. Od rana w naszym szkolnym ogrodzie rosły kolorowe, wysokie dmuchańce. Czekaliśmy aż będą gotowe na wspaniałe zabawy i harce.

Każde dziecko od żłobka po klasę drugą mogło do wyczerpania sił skakać, zjeżdżać, przechodzić pod miękkimi przeszkodami oraz dać się ponieść fantazji i wymyślać z kolegami wspaniałe zabawy. Kiedy byliśmy już bardzo zmęczeni to czekała na nas strefa relaksu- „piana party”. Tutaj ogromna armatka wyprodukowała białą, puszystą, mokrą i chłodną pianę. Piana otulała nasze  ciała i zamienialiśmy się w piankowe stwory. Było dużo śmiechu, radości i miłych doznań. Mokrzy, zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi zakończyliśmy ten dzień popijając smaczne soki i schłodzoną wodę.
Taki dzień był możliwy dzięki Państwu Ortmanom, którzy bezinteresownie przygotowali dla nas takie atrakcje.