18 lutego 2023r. w sali widowiskowej GOK w Spytkowicach mieliśmy zaszczyt gościć nasze ukochane babcie i dziadków. Przygotowaliśmy dla nich przedstawienie pt. „List do Was ślę”. Pani Dyrektor Laura Kornaś powitała przybyłych gości podkreślając znaczenie wspólnych spotkań społeczności szkolnej, będących okazją do miłych roizmów oraz zaprezentowania się dzieci przed Babciami i Dziadkami.

Na początku wystąpiły nasze maluszki z pięknymi wierszami i piosenką, a po nich zerówka i klasy 1-2. Zaproszeni goście bardzo się wzruszyli słuchając i patrząc na swoich wnuków, którzy wyśpiewali i wyrecytowali dla nich najpiękniejsze życzenia, zatańczyli razem z nimi taniec „Jak grać w orkiestrze” i obdarowali własnoręcznie wykonanymi prezentami w formie lapbooka i diamentowych serduszek. Po występie czekał na wszystkich słodki poczęstunek przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców, którzy zatroszczyli się o przygotowanie sali, nakrycie stołów oraz przygotowanie smacznych ciast. Wszystkim zaangażowanym w organizację tej wspaniałej uroczystości bardzo dziękujemy! Dziękujemy też firmie Maspex za smaczne napoje, które zostały przekazane naszej szkole.