24 czerwca 2022r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Rozpoczęliśmy od udziału w Mszy Świętej, na którą wraz ze starszakami przygotowaliśmy piękną oprawę muzyczną, czytania, psalm, modlitwę wiernych i podziękowania Bogu za cały rok szkolny. Następnie tradycyjnie przemaszerowaliśmy do szkoły.
     Uroczystą akademię rozpoczęły dzieci z zerówki, które za pomocą wierszy i piosenek pożegnały swoje przedszkole. Po nich wystąpiły pierwszaki w humorystycznej scence o wakacjach, zatańczyły taniec z piłkami plażowymi i w imieniu wszystkich dzieci pożegnały klasę trzecią wierszami i piękną, nastrojową piosenką pt. „Wspomnień czar”. Na pamiątkę klasa 1 podarowała starszym kolegom małe upominki. Na koniec wystąpiła klasa trzecia. W pięknych wierszach i fragmentach piosenek powspominała najpiękniejsze dni przeżyte w naszej szkole. Były łzy wzruszenia, uściski, prezenty dla młodszych kolegów i kwiaty dla nauczycieli. To był bardzo piękny dzień.