Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów demo/galeria/Grupa-Jagodki/Zajecia-GOK oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

We wtorek 15 lutego 2022r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowo-walentynkowy dla uczniów klasy I i III. Był to dzień przez wszystkich niecierpliwie oczekiwany.

Tego dnia sala lekcyjna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dominowała dekoracja walentynkowa i karnawałowa, którą dzieci wcześniej przygotowały na świetlicy. Pięknie też wyglądali sami uczestnicy balu. Pojawiły się księżniczki, żabki, biedronki, piratki, piłkarki, dżudocy, rycerze, pieski i baletnice. Zabawę rozpoczęto od tańców integracyjnych „Bim, bam, bom” i „Aruba”, co wprawiło wszystkich w radosny i taneczny nastrój. Dla wszystkich tańczących wychowawcy przygotowali dodatkowe atrakcje. Był to taniec z serduszkami, eksperymenty z wodą i pisakami oraz poszukiwanie walentynkowego skarbu. Na zakończenie imprezy każdy otrzymał karnawałową różę – ciastko dla najbliższej osoby.
Czas spotkania szybko minął, a wspólne zdjęcie uwieczniło uśmiechy i zadowolenie ze wspaniałej zabawy.

{galeria}demo/galeria/Grupa-Jagodki/Zajecia-GOK{/galeria}