^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Święto Rodziny 2015

W dniu 21 czerwca 2015r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Spytkowicach zgodnie z coroczną już tradycją odbyło się Święto Rodziny- piknik dla wszystkich uczniów szkoły, ich rodzin, okolicznych mieszkańców oraz zaproszonych gości celebrujących Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Uroczystość otworzyła pani dyrektor szkoły Laura Kornaś, która powitała zgromadzonych na placu szkolnym. Następnie swoją małą premierę miał spektakl pt.: „Zagubiony czas” przygotowany przez nauczycieli, rodziców oraz uczniów klas 0-3 i klasy piątej. Największą niespodzianką dla zebranych gości było odśpiewanie piosenek finałowych, którymi były utwory „Wtuleni” oraz „Hymn dla mamy i taty”.

W oglądaniu widowiska ciągle przeszkadzał przelotny deszcz, ale w tym czasie w budynku szkolnym przeprowadzane były różne sportowe konkurencje. Atrakcją tego dnia była wizyta ratowników medycznych z Miejskiego Szpitala Specjalistycznego im. G. Narutowicza z Krakowa, którzy uczyli udzielania pierwszej pomocy. Każdy pod fachową opieką mógł sprawdzić swoje umiejętności na fantomie i na innych osobach. Na terenie przyszkolnym rodzice rozłożyli kiermasz z wyrobami dzieci, nauczycieli i bliskich, na którym można było zakupić pomysłowe pamiątki. Ojcowie zajęli się grillowaniem, a do każdej porcji kiełbasy dodawano kanapkę z wiejskim smalcem. Mamy natomiast upiekły ciasta, które szybko się sprzedały. Dla dzieci stworzono kąciki artystyczne, w których mogły wykonać samodzielnie maski albo skorzystać z umiejętności mam i pomalować twarz. Imprezę uatrakcyjniła ,,wizyta” olbrzymiego tygryska, który zapraszał dzieci do wspólnych zabaw. Dla każdej klasy przewidziano konkurencje sportowe i sprawnościowe. Do konkurencji dzieci zapraszały rodziców i dziadków. Największą atrakcją tego dnia były nagrody. Wszyscy z niecierpliwością czekali na moment, w którym można było się stać posiadaczem tabletu, mp4, pięknych książek, aparatu do mierzenia poziomu cukru lub zestawu kosmetyków. Po wyczerpaniu nagród, których fundatorami były różne firmy i osoby prywatne spotkanie dobiegło końca.
Dziękujemy wszystkim za miłe spędzenie czasu i wspólną zabawę.


Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach