^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Śladami Jana Pawła II po raz XIV wirtualnie …

Zapraszamy Was na wirtualne pielgrzymowanie śladami św. Jana Pawła II. To już nasz czternasty raz, ale ten jest wyjątkowy z kilku względów. Po raz pierwszy nasz wyjazd będzie miał formę wirtualną. Kolejnym powodem jest fakt, że właśnie dziś, 18 maja, przypada setna rocznica urodzin Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Chodź każdy z was jest w swoich domach, to jednak w tym dniu jesteśmy razem.

Aby wszystko się udało, postępujcie zgodnie ze wskazówkami, nie zmieniając kolejności i niczego nie opuszczając. Mamy nadzieję, że dla wszystkich będzie to miły i piękny czas. Oto link do uroczystości: Materiały - praca zdalna

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach