^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Kolędowe konkursy

10 i 11 stycznia 2020r. uczniowie klasy I i II uczęszczający na kółko muzyczno- wokalne wzięli udział w konkursie kolęd w Spytkowicach i w Zatorze. Jury wysłuchało ponad 120 prezentacji w których wystąpiło ponad 200 uczestników. Nam udało się znaleźć w gronie najlepszych. W przeglądzie w GOK w Spytkowicach zespół „Grupa kolędowa” zajął I miejsce, a w grupie solistów II miejsce przyznano Emilce Suskiej. W ROK-u w Zatorze zajęliśmy II miejsce, a Emilka III. Bardzo cieszymy się z naszych sukcesów, a kolejne aniołki są piękną pamiątką naszych występów.

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach