Wyjazd na basen

W dniu 5 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach na basenie w Oświęcimiu. Wycieczka została zorganizowana w celu zaprezentowania uczniom alternatywnej formy spędzania czasu wolnego.
Wycieczka na basen była świetną zabawą i integracją. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą. Uczniowie pod opieką instruktora mogli wykazać się umiejętnością pływania. Zjeżdżalnia, jaccusi i basen - to atrakcje, z których mieli okazję skorzystać uczestnicy wyjazdu na krytą pływalnię.
Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks. Miejmy nadzieję, że to nie ostatnia taka wycieczka.
Wszyscy uczniowie po wodnym szaleństwie jednogłośnie oznajmili, że takich wyjazdów im brakowało. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domów.