^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Akcja „Góra Grosza”

W naszej szkole ruszyła akcja „Góra Grosza”.
Akcja organizowana jest przez Towarzystwo „Nasz Dom” i jest jedną z największych akcji społecznych w Polsce. Dotychczas zebrano ponad 24 miliony złotych. Patronat nad akcją objął Minister Edukacji Narodowej.
Akcja „Góra Grosza” odbywa się w grudniu we wszystkich typach szkół na terenie całej Polski. Zebrane środki zostaną wykorzystane na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Celem akcji jest uświadomienie dzieciom i młodzieży, że nawet drobne grosze zebrane przez miliony dzieci i młodzieży mogą stanowić wielką wartość – stać się wielką ogólnopolską „Górą Grosza”, która może pomóc odmienić smutny los samotnych dzieci.
Zachęcamy wszystkie dzieci do przyłączenia się do akcji.góra grosza

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach