^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Harcerskie podchody

We wtorek 29 października zorganizowaliśmy kolejne już sportowe popołudnie. Tym razem wybraliśmy się na podchody. Grupa „uciekająca” przygotowała ciekawe, wesołe i ruchowe zadania dla grupy tropiącej, która starała się je najpierw znaleźć, a potem wykonać. Drogę do ukrytych listów oznaczaliśmy strzałkami zrobionymi z kamyków, szyszek, lub narysowanymi kredą. Było dużo śmiechu, zdziwienia przechodniów i radości ze znalezionych skarbów. To popołudnie było bardzo przyjemne.

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach