^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!

23 września Szkoła Podstwawowa nr 2 w Spytkowicach wzięła udział w ogólnoświatowej akcji Sprzątanie Świata. Wszystkie klasy i grupy przedszkolaków z radością wyruszyły w kierunku wyznaczonych rejonów, aby posprzątać pobliskie tereny zieleni. Po kilkudziesięciu minutach dzieci wróciły z pełnymi workami śmieci, które segregując przesypaliśmy do odpowiednich worków. Nasze sprzątanie było zwieńczone krótkim apelem, podczas którego dzieci usłyszały jak ważne jest dbanie o środowisko.
Tegoroczne akcja odbywała się pod hasłem: Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach