^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Dzień języków obcych

„Bez znajomości języków
obcych człowiek czuje się
gorzej niż bez paszportu.”

Jak co roku nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. Europa może poszczycić się bogactwem językowym, posiada 23 języki urzędowe. Europejski Dzień Języków Obcych to doskonała okazja zarówno do poszerzenia wiedzy, jak i do wspólnej zabawy. Co roku w całej Europie organizowane są najróżniejsze wydarzenia związane z językami. Również nasza szkoła wyszła z propozycją ciekawego połączenia nauki i zabawy. Organizatorem tego dnia był nauczyciel języka angielskiego Maria Kozioł-Gawęda. Trzeba jednak podkreślić, że Dzień Języków Obcych nie odbyłby się bez zaangażowania dyrekcji, całego grona pedagogicznego oraz pracy uczniów.

Głównym celem Europejskiego Dnia Języków Obcych było połączenie zabawy i nauki. Nasi uczniowie mieli za zadanie odnaleźć i przetłumaczyć na język angielski ukryte w szkole w kopertach słówka. Dla ułatwienia zadania uczniowie mieli do dyspozycji słowniki polsko-angielskie. Wszyscy świetnie się przy tym bawili i chętnie razem współpracowali.

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach