^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Pasowanie na czytelnika


          Pierwszaki bardzo lubią odwiedzać bibliotekę. Już w czasach przedszkolnych wygrywały konkursy na największą ilość przeczytanych książek. Systematycznie uczestniczą w zajęciach bibliotecznych i angażują się we wszystkie czytelnicze akcje.

            26 marca 2019r. oficjalnie zostali pasowani na czytelnika naszej szkoły. Przedstawienie pt. „Zaczarowany świat” przygotowali dla nich uczniowie z klasy III i dzieci z oddziału przedszkolnego, którzy wcielili się w postaci z różnych bajek. Była Królewna Śnieżka, Czerwony Kapturek i Kot w butach. Przypomnieli oni uczniom o prośbach książki i zachęcili do ich czytania. Pani bibliotekarka pasowała wszystkich piękną książką H. Ch. Andersena pt. „Najpiękniejsze baśnie”. Życzenia dla pierwszaków przekazała także pani dyrektor oraz pozostali nauczyciele i uczniowie.

1
234


 


Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach