^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Ferie na nartach


               Tegoroczne ferie zimowe uczniowie z klasy trzeciej spędzili bardzo aktywnie. Pięciu odważnych trzeciaków zdecydowało się na uczestnictwo w projekcie realizowanym po raz pierwszy w naszej gminie przy pomocy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pt. „Jeżdżę z głową”. Piękna, zimowa pogoda, dużo śniegu, lekki mróz to wymarzone warunki na naukę jazdy na nartach. Uczniowie byli dowożeni do Stacji Narciarskiej Czarny Groń w Rzykach i tam pod opieką instruktorów doskonalili swoje umiejętności. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdów, a za zdobyte narciarskie umiejętności otrzymali dyplomy.

ferie

 


Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach