^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Konkurs kolęd i pastorałek


Styczeń 2019 r. to czas wielu konkursowych emocji. Jak co roku wzięliśmy udział w przeglądach kolęd i pastorałek w Zatorze 5 stycznia i w Spytkowicach 11 stycznia 2019r. Grupę przedszkolną reprezentowały Emilka Kosobucka i Lena Przejczowska, a klasy 1-3 Jagoda Kulawik i Emilia Suska. W Zatorze Lena wyśpiewała I miejsce, a Emilka II. W kategorii klas 1-3 Emilka zajęła III miejsce. W tym konkursie wystąpiły także pierwszaki. Które zdobyły wyróżnienie. W Spytkowicach Emilka utrzymała II miejsce, Lena zdobyła wyróżnienie, a Emilka Suska wyśpiewała i wygrała na dzwoneczkach II miejsce. II miejsce zajął też zespół „Przyjaciele”, czyli połączenie klasy I i III.

Wszystkim laureatom GRATULUJEMY!!!!!!

koledy1
koledy2
 


Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach