Dzień Bezpiecznego Internetu!

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W roku 2019 DBI obchodzony był 5 lutego,  pod hasłem: „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”.
             Uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji i w dniu 6 lutego uczestniczyli w apelu pt. „Jestem bezpieczny w sieci”.
             Na apelu uczniowie dowiedzieli się czym jest Internet, do czego możemy używać Internetu oraz poznali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu.
             Uczniowie obejrzeli film pt. „Sieciaki” oraz prezentację multimedialną przygotowaną przez Panią Marię Kozioł-Gawęda.
             Podsumowaniem działań jest odbywający się konkurs plastyczny pt. „Jestem bezpieczny w sieci”. Czekamy na efekty!
             Dziękujemy uczniom za aktywny udział w apelu!

Prezentacja „BEZPIECZNY INTERNET”