^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Mikołajki, mikołajki czas jak z bajki…


6 grudnia, dzień radości, bo witamy miłych gości. W naszej szkole tego dnia również zjawił się niezwykły gość Odwiedził nas Mikołaj. Dzieci z oddziału przedszkolnego przywitały go pięknie wierszami i piosenkami. Z niecierpliwością oczekiwały na moment rozdawania prezentów. Z odwaga podchodziły do Mikołaja po swój prezent. Z zaciekawieniem obserwowały Mikołaja i z wielką uwagą słuchały co do nich mówi. Po pożegnaniu tego niezwykłego gościa dzieci z wielka radością rozpakowywały swoje prezenty. W tym dniu Mikołaj nie zapomniał także o dorosłych. Chyba naprawdę wszyscy byli bardzo grzeczni.

mikolajki2018mikolajki2018 1


 Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach