Święto Rodziny 2016

Dnia 22 maja 2016 r. w naszej szkole, już tradycyjnie odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Smacznie, zdrowo i sportowo”. Na uroczystości obecni byli m.in.: Mariusz Krystian, Wójt Gminy Spytkowice, ks. prof. Jan Szczepaniak, całe rodziny z naszej miejscowości oraz przyjezdni goście. Również nasi absolwenci odwiedzili szkołę w tym pięknym dniu wspominając z sentymentem minione szkolne lata.

Słoneczna pogoda, pokaz motorów, ekologiczny pokaz mody przez uczniów, pięknie przygotowane występy artystyczne dzieci, dały możliwość każdej osobie miłego spędzenia czasu niedzielnego popołudnia. Przedstawienie ,,Zdrowy Czerwony Kapturek”, ,,menu warzywno-owocowe”, konkurencje sportowe to zadania, które realizujemy należąc do sieci Szkół Promujących Zdrowie. Duży wkład w organizację piknikowej imprezy był ze strony rodziców, którzy nie tylko byli chętni do uczestnictwa w poszczególnych dyscyplinach i konkursach, ale również sami przygotowali stoiska, przy których można było zasmakować soczystej kiełbaski z grilla, domowych ciast lub orzeźwić się wspaniałym owocowym koktajlem. Zróżnicowane zabawy i konkursy były urozmaicone atrakcyjnymi nagrodami zasponsorowanymi przez firmy, przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, które w ten sposób chciały przyczynić się do upiększenia tej szkolnej uroczystości.

Zorganizowany przez Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, uczniów oraz ich Rodziców kolejny już Piknik Rodzinny cieszył się uznaniem i zainteresowaniem ze strony mieszkańców Przewozu i społeczności z naszej gminy. Dziękujemy wszystkim uczestniczącym we wspólnej zabawie i mamy nadzieję, że choć troszkę przyczyniliśmy się do miłego spędzenia czasu. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Podziękowanie dla sponsorów