8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Swoje święto obchodzą wtedy wszystkie kobiety – małe i duże. W naszym przedszkolu świętowanie rozpoczęliśmy od zabaw integracyjnych w rytmie muzyki. Dziewczynki wzięły udział w wyborach na miss, podczas których zostały obdarowane drobnymi upominkami.

9 lutego w naszym przedszkolu obchodzony był ,,Międzynarodowy Dzień Pizzy’’. Tego dnia nasze sale zamieniły się w prawdziwe, włoskie pizzerie. Na zajęciach dzieci miały okazję poznać etapy powstawania pizzy, a także zapoznały się z niezbędnymi składnikami do jej przygotowania.

W tłusty czwartek w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. ,,Sówki’’ oraz ,,Motylki’’ uczestniczyły we wspólnej imprezie karnawałowej. Dzieci wcieliły się w różne postacie z ulubionych bajek. Nie zabrakło księżniczek, wróżek, batmanów, piratów, pokemonów czy też policjantów.

05.02.2024r. w naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć mamę Mariki Paździor i Karola Rybarczyka, które zorganizowały dla nas warsztaty fryzjerskie. Panie Fryzjerki przybliżyły dzieciom zawód fryzjera i zapoznały ich ze sprzętem jakiego na co dzień używa fryzjer.