W dniu 1 czerwca 2022r. Dziecięcy Wójt Gminy wydał polecenie służbowe, aby uczniowie szkół z terenu naszej gminy wykonali plakat pt. „Zrozumieć siebie nawzajem – jesteśmy solidarni z Ukrainą”. Celem tego działania było budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród dzieci, wzajemnych więzi oraz ułatwienia integracji pomiędzy dziećmi polskimi i ukraińskimi.
     Uczniowie klasy 1 i 2 naszej szkoły wykonali kilka plakatów, które wzięły udział w tymże konkursie. Indywidualne prace wykonały: Lenka, Jagódka i Oliwier z klasy 1, a w klasie drugiej powstała wspólna praca Emilii, Amelii i Sabiny. Wszystkie plakaty były pomysłowe, kolorowe, oryginalne, z ciekawymi hasłami.
     Jury przyznało w kategorii klas 1-3 I miejsce dla naszych dziewczynek z klasy 2, z czego bardzo się cieszymy i serdecznie im gratulujemy!!!

 

1