^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

„Piękna Nasza Polska cała”

W sposób bardzo realny nasi przedszkolacy wezmą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym pt. „Piękna nasza Polska cała”. Głównym jego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski. Działania projektowe to też okazja, by budzić wśród najmłodszych i ich rodzin poczucie tożsamości narodowej i regionalnej, dumy z bycia Polakiem, a także wzmacniać więzi i integrować placówki oświatowe z terenu całej Polski i Kresów. Warunkiem uzyskania Certyfikatu jest realizacja w każdym miesiącu wybranego zadania z listy i zadania wg własnego pomysłu. Relacje ze zrealizowanych działań będziemy mogli zobaczyć na grupie projektowej „Piękna Nasza Polska cała” na Facebooku. Wszystkim przedszkolakom życzymy wytrwałości i wspaniałych pomysłów.

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach