„Piękna Nasza Polska cała”

W sposób bardzo realny nasi przedszkolacy wezmą udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym pt. „Piękna nasza Polska cała”. Głównym jego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski. Działania projektowe to też okazja, by budzić wśród najmłodszych i ich rodzin poczucie tożsamości narodowej i regionalnej, dumy z bycia Polakiem, a także wzmacniać więzi i integrować placówki oświatowe z terenu całej Polski i Kresów. Warunkiem uzyskania Certyfikatu jest realizacja w każdym miesiącu wybranego zadania z listy i zadania wg własnego pomysłu. Relacje ze zrealizowanych działań będziemy mogli zobaczyć na grupie projektowej „Piękna Nasza Polska cała” na Facebooku. Wszystkim przedszkolakom życzymy wytrwałości i wspaniałych pomysłów.