Projekty w oddziale zerowym

W tym roku szkolnym oddział zerowy przystąpił do kilku projektów. Pierwszym z nich jest „Pocztówkowe przedszkole”, które polega na wysyłaniu kartek i listów do przedszkoli z całej Polski. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne pocztówki i listy Dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy o różnych zakątkach naszego kraju. Poznajemy nowych kolegów oraz ich ulubione zajęcia i zabawy.

WYCIECZKA DO ZOO

phoca thumb m 15Dnia 18. 06. 2018 r. przedszkolaki wybrały się do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. Dzieci miały okazję zobaczyć tu ciekawe okazy zwierząt. Były to zarówno zwierzęta egzotyczne jak i nasze krajowe, ale mało znane.

„ O pluszowego Misia”

Dnia 10 czerwca uczniowie oddziału przedszkolnego wzięli udział w Dziecięcym Festiwalu Piosenki „O pluszowego Misia”. Uczestnicy mogli zaprezentować się na scenie, przełamać swoją nieśmiałość i sprawdzić swoje możliwości.

Dzień Chłopaka

m129 września 2017 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Również nasze przedszkolaki nie zapomniały o obchodach tego dnia. Wszyscy chłopcy zostali obdarowani przez dziewczynki orderami „ super chłopaka” i drobnymi upominkami.

Dzień owocowo-warzywny

phoca thumb m 128 września 2017 r. w naszych oddziałach przedszkolnych obchodziliśmy ,, Dzień owocowo – warzywny”. Tego dnia wszyscy uczniowie ubrani byli na czerwono lub zielono i promowali w ten sposób owoce i warzywa w swoim kolorze.