^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

DZIEŃ ZDROWEGO JEDZENIA


         19 grudnia w ramach działań Szkoły Promującej Zdrowie odbyła się degustacja potraw świątecznych przygotowanych przy wsparciu Rodziców. Na stole nie zabrakło zdrowych przekąsek, bakali, rodzynek, fig daktyli, suszonych jabłek, śliwek, rajskich jabłuszek, ciast i ciasteczek owsianych, pierniczków, sałatek ze zdrowych warzyw, soków ze świeżo wyciskanych owoców oraz świeżych owoców.
        Dzieci degustowały przygotowane smakołyki!

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach