^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Zmagań o tytuł Małego Mistrza ciąg dalszy...

m maly mistrz 2017W lutym i w marcu drugoklasiści zdobywali sprawność tancerza. Dzieci tańczyły przy muzyce disco z balonami. Taniec sprawił dzieciom wiele radości.
W kwietniu i w maju drugaczki zapoznali się z różnymi rodzajami piłek. Ćwiczyli celność podań i zagrań obowiązujących w piłce koszykowej.

Nowy rok szkolny - nowe zmagania

min3To już kolejny rok szkolny 2016/2017 z projektem "Mały Mistrz". Rozpoczęliśmy drugi rok wspaniałej zabawy sportowej  z Małym Mistrzem. Tym razem drugoklasiści po sprawdzeniu kondycji po wakacjach i dokonaniu samooceny swojego rozwoju zaczęli zmagania od turystyki.

Zmagań o tytuł Małego Mistrza ciąg dalszy...

m3Kolejną sprawnością, którą zdobyły dzieci w ramach programu "Mały Mistrz" była sprawność tancerza. Mogły tego dokonać na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się w Domu Strażaka w Spytkowicach.

Zmagania o tytuł Małego Mistrza

phoca thumb m 6Program „Mały Mistrzrealizowany jest od września w Szkole Podstawowej nr 2 w Spytkowicach. Udział w tym programie ma na celu propagowanie aktywnej postawy ruchowej wśród uczniów, monitorowanie stanu zdrowia, rozwoju fizycznego i sprawności fizycznej uczniów. 

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach