Mamy sukces w międzynarodowym konkursie „Kangur”

„Dzień Kangura” w naszej szkole od tego roku stał się prawdziwym świętem matematyki.
Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny" jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach.
 W bieżącym roku szkolnym konkurs został przeprowadzony w czwartek, 16 marca o godzinie 9.00.

NASZE MUZYCZNE SUKCESY !

III Młodzieżowy Festiwal Piosenki „O Złotą Nutkę”

28 października 2016r. po raz trzeci z wielkimi emocjami dziewczyny z zespołu „Iskierki” stanęły do konkursu o złotą nutkę. Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Berniak, Roksana Berniak, Paulina Wawro, Żaneta Fryc, Kinga Krystian, Marlena Walasek, Wiktoria Przystał, Marlena Biela, Karolina Dzidek i Martyna Śmiechowicz.

Pierwsze miejsce w konkursie plastycznym

m2W związku z obchodami 1050 rocznicy Chrztu Polski, Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach zorganizował konkurs na plakat upamiętniający to wydarzenie. Praca wykonana przez uczniów naszej szkoły najbardziej spodobała się komisji konkursowej i zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii szkoły podstawowe.

Talenty 2016

m plastyka 2016To konkurs plastyczny organizowany już od kilku lat przez Gminny Ośrodek Kultury w Spytkowicach. Chętnie w nim uczestniczymy i staramy się godnie reprezentować szkołę, ukazując w pracach nasze pomysły, talenty i uzdolnienia.

„W TROSCE O NASZE BEZPIECZEŃSTWO"

m2To tytuł tegorocznej XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Komendanta Państwowej Straży Pożarnej - Szefa Obrony Cywilnej Kraju.