^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Informacja dla Rodziców z dnia 25 marca 2020r.

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ( Dz.U. poz. 493), § 2 ust. 1 Rozporządzenia MEN z dnia 11 marca 2020 w sprawie czasowego ograniczania funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 ( Dz. U poz. 410 z późn. zm) informuję:

1. Od dnia 25 marca do 10 kwietnia 2020 r. nauka w naszej szkole będzie odbywała się zdalnie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.
2. W ramach pracy zdalnej będą wykorzystywane dostępne środki komunikacji elektronicznej- platformy edukacyjne, komunikatory, poczta elektroniczna, itd.
3. Treści nauczania realizowane przez nauczyciela są zgodne z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej.
4. Zajęcia będą prowadzone wg tygodniowego planu, umożliwi to równomierne rozłożenie pracy ucznia w danym dniu.
5. Nauczyciele oddziałów przedszkolnych i klas I-III będą informowali rodziców o dostępnych materiałach edukacyjnych oraz możliwych sposobach ich realizacji przez dzieci w domu, z uwzględnieniem aktywności we wszystkich obszarach rozwoju.
6. Nauczyciele w swojej pracy dydaktycznej będą uwzględniać możliwości psychofizyczne uczniów i specjalne potrzeby edukacyjne.
7. Każdy nauczyciel- wychowawca będzie monitorował poziom wiedzy i umiejętności uczniów oraz ustali termin i sposób konsultacji z uczniami i rodzicami.
8. Prosimy rodziców o współpracę i pomoc w :
- zorganizowaniu przyjaznego i bezpiecznego miejsca do nauki i zabawy dla dziecka;
- motywowaniu dzieci i wspieraniu w podejmowanych aktywnościach;
- nagradzaniu za pilność, systematyczność i samodzielną naukę;
- bezpiecznym i rozważnym korzystaniu przez uczniów z Internetu;
- zachęcaniu dzieci do codziennej aktywności ruchowej.
9. Kontakt tel. do szkoły 33 879 18 87 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Dyrektor SP nr 2 w Spytkowicach
Laura Kornaś

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach