^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

REKRUTACJA- OGŁOSZENIE

W związku ze zbliżającymi się terminami rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do oddziałów przedszkolnych oraz do klasy pierwszej dyrektor SP nr 2 w Spytkowicach informuje, iż ustalone Zarządzeniem Wójta Gminy Spytkowice terminy rekrutacji nie ulegają zmianie. Zgłoszenia do oddziałów przedszkolnych można dokonać telefonicznie 33 879 18 87.

Wnioski można również składać:
- drogą elektroniczną w postaci skanów lub plików tekstowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- pozostawić w zaklejonej kopercie w skrzynce, która znajduje się przy wejściu do szkoły, gdzie są dostępne również puste druki, w godz. od 8,00 do 12,00

Dyrektor SP nr 2 w Spytkowicach
Laura Kornaś

Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach