^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

INFORMACJA W SPRAWIE REKRUTACJI DZIECI DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

W związku z wydanym Zarządzeniem Nr 172/2020 Wójta Gminy Spytkowice z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia prewencyjnych zasad związanych ze stwierdzonymi przypadkami koronawirusa COVID-19 na terenie Rzeczypospolitej Polskiej informuję, że rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 33 8791 887.

Z uwagi na to, że szkoła od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. będzie zamknięta, nie będzie możliwości złożenia wniosku do rekrutacji w formie papierowej. Wymagane dokumenty należy złożyć niezwłocznie po jej uruchomieniu.

Prosimy o zrozumienie zaistniałej sytuacji.

Dyrektor SP nr 2 w Spytkowicach
Laura Kornaś


Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach