Tradycją naszej szkoły jest wspólna Wigilia poprzedzana jasełkami lub świątecznym przedstawieniem. W tym roku 22 grudnia, w dniu wolnym od zajęć lekcyjnych przeżywaliśmy przedsmak świąt trochę w inny sposób.

Zebraliśmy się w sali grupy Motylków i wspólnie kolędowaliśmy. Klasy 1 i 2 oraz oddziały przedszkolne zaprezentowały piękne aranżacje kolęd, pastorałek, piosenek świątecznych i tańców. Następnie już w swoich grupach wysłuchaliśmy fragmentu Pisma świętego o narodzeniu Jezusa i połamaliśmy się opłatkiem. Resztę czasu przeznaczyliśmy na wspólną Wigilię, czyli jedzenie pysznych krokietów z barszczem, popijanie kompotu z owocowego suszu oraz śpiewaniu kolęd.
     W świątecznych nastrojach, z zapakowanym prezentami dla najbliższych poszliśmy do domu.
To był piękny dzień.