^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach

Program „Książki naszych marzeń”

       Uczniowie naszej szkoły w roku szkolnym 2015/16 przystąpili do udziału w programie Ministerstwa Edukacji Narodowej „Książki naszych marzeń”.

       Udział w programie umożliwił pozyskanie środków i zakupienie książek- nowości wydawniczych, które znacznie poszerzyły ofertę biblioteczną. Już pierwsze zajęcia biblioteczne w ramach programu ,,Książki naszych marzeń” spotkały się z ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów oraz nauczycieli. Cieszymy się, że nasza biblioteka z każdym rokiem wzbogaca się o nowe pozycje książkowe, które mogą wybierać również sami uczniowie i ich rodzice.

         Celem programu jest promocja i popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci oraz młodzieży, jak również promowanie inicjatyw na rzecz zwiększenia zainteresowania czytaniem książek wśród uczniów. Podstawowym rezultatem programu powinno być trwałe zainteresowanie młodych ludzi czytaniem. Aby tak się stało muszą doświadczyć przyjemności z czytania, odkryć w nim atrakcyjny sposób zdobywania wiedzy o świecie, rozwijania zdolności i zainteresowań, a także spędzania wolnego czasu.

        W ramach tego projektu w naszej szkole realizowane są różnorodne działania, między innymi: projekty czytelnicze, konkursy, spotkania literackie, pasowanie klasy I na czytelników, zajęcia biblioteczne, pedagogizacja rodziców itp.

Zapraszamy do naszej szkolnej biblioteki małych i dużych czytelników!Święto Rodzin

phoca thumb m fot 1547

------------------------------------

Dyplom Małopolskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

m certyfikat sp2

Szkoła
Przyjazna Rodzinie

m certyfikat sp2

WF z Klasą

wf z klasa m

Mały Mistrz

mały mistrz

Śniadanie
daje moc

śniadanie daje moc
śniadanie daje moc

Table Day

table day

Rekord dla Niepodleglej

table day
Copyright 2014  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Spytkowicach